Your Cart

Tasarım Dekoratif Güzellikler

Destek Hizmetleri

Çözüm için sizinleyiz.

Sık sorulanlar

Sipariş ve kargo

Stoğu bulunan ürünlerde kargoya teslim süresi ortalama 2-3 gündür. Özel durumlarda alıcı bilgilendirilir.

Yeni üyelikler için Hesabım sekmesini tıkladıktan sonra, ad-soyad, kullanıcı adı ve e-mail bilgisi girmeniz ve bir şifre belirlemeniz yeterlidir. 

Sipariş sonrasında gönderim adresinizi değiştirmek isterseniz, 05398527325 numaralı telefondan bize ulaşabilir, whatsapp’tan bilgi verebilir ya da laldekoratif@gmail.com adresine mail gönderebilirsiniz. 

laldeko hiçbir koşulda kredi kartı bilgilerini kayıt etmez. Ödemelerinizi %100 güvenilir ödeme sistemi olan Iyzico ile gerçekleştirebilir veya dilerseniz havale yöntemini tercih edebilirsiniz.

Tüm ürünlerimizde %18 KDV uygulanmakta ve faturalar bu doğrultuda kesilmektedir.

Normal koşullarda yalnızca Türkiye’de satış yapmaktayız.Yurtdışı alım talepleriniz için bizimle telefon veya mail ile iletişime geçebilirsiniz. 

Paketleme satın aldığınız ürünlerin ebatlarına göre planlanmaktadır. Hacimleri müsait ise ürünleriniz tek pakette, değilse birden fazla pakette adresinize kargolanır. 

Sık sorulanlar

Değişim ve İade

14 gün içinde ürün iadesi yapabilirisiniz. Ürün iadelerinde paketlemeler, tarafınıza gönderildiği şekilde yapılmalı, ürünlerin kargoda herhangi bir zarar görmemesi sağlanmalıdır. 

Tarafınıza hatalı gönderim yapılmışsa, sistem üzerinden iade-değişim talebi oluşturabilir veya talebinizi telefon-mail ile bize bildirebilirsiniz. Mümkün olan en kısa sürede doğru ürün tarafınıza ulaştırılacaktır.

Siparişinizin kargoda zarar görerek tarafınıza ulaşması durumunda kargonun fotoğrafını çekerek bize iletmeniz arından konu değerlendirilerek tarafınıza dönüş sağlanır. Sorun kargo firmasından kaynaklanmışsa, mümkün olan en kısa sürede tarafınıza yeni ürün gönderimi yapılır veya ücret iadesi gerçekleştirilir. 

Ürün iadesi durumunda, anlaşmalı kargo firmamızla laldeko’nun sistemde kayıtlı adresine iade gönderebilirsiniz.

İade öncesinde adresi lütfen bizimle iletişime geçip teyit ettikten sonra gerçekleştiriniz. 

Siparişiniz kargoya verildikten sonra bir siparişi iptal edemezsiniz.Ancak kargo elinize ulaştıktan sonra iade talebinde bulunabilirsiniz. Siparişe ek yapmak istemiz durumunda bizimle iletişim geçmenizi rica ederiz. 

Stoğu tükenmiş bir ürün için ön sipariş verebilirsiniz. Stoğu sistemde tükenmiş bir ürün için alım yapmadan önce whatsapp hattımızdan bizimle görüşmenizi rica ederiz. 

200TL Üzeri Ücretsiz Kargo

İade Garantisi

14 Gün İçinde Koşulsuz İade

IYZICO ile içiniz rahat

Korumalı Alışveriş

100% Güvenli Alışveriş