Your Cart

Tasarım Dekoratif Güzellikler

Sonbaharda Dekorasyon

az bitiyor. Yavaş yavaş başka bir havaya bürünüyoruz hepimiz.  Sonbahar usul usul geliyor. Her sabah teninize dokunan rüzgar bunu haber veriyor. Güneş, hafiften bir ayrılık şarkısı mırıldanıyor.

Sonbahar hakikatte bir şiir olmasaydı onca güzel yürekli şair onun hakkında kalem oynatmazdı. Güzel şair Cahit Külebi “Sonbahar geliyor serçe. Yuvanı ne yapacaksın?” diye sorar bir şiirinde. Sahi siz ne yapacaksınız bu güzel mevsim yoldayken? Artık kapalı mekanlarda daha fazla zaman geçireceğiz. Yaşam alanlarımızı dekore ederken mevsime uygun güzelliklere yönelmeliyiz.

Evlerinizde, iş yerlerinizde renk paletinde bordolara, turunculara, kahverengi ve sarı renklere ağırlık vererek sonbahara uyumlu şık dekorasyonlar yapabilirsiniz.

Sarı yapraklar, bal kabakları, kapı çelenkleri, kozalaklar, kuru dallar, güz konsepti duvar süsleri, mumlar, kırlentler, kilimler… Yeni dekoratif ürünlerle yaşam alanlarınıza hareket katabileceğiniz gibi, doğanın armağan ettiği malzemelerden istifade edip kendi el emeğinizle de şık güzellikler ortaya çıkartabilirsiniz.

Masa ve sehpalara yerleştireceğiniz minik bal kabakları, tarçın çubukları, boyanmış veya eskitilmiş kozalaklarla çok özel bir hava yakalayabilirsiniz.

Sonbahara uygun dekoratif objeler kullanılarak hazırlanmış dekoratif mumlarla yaşam alanlarınıza harika bir ışık katabilirsiniz. Şık ve keyifli bir ortam için çeşitli renk, koku ve ebatlarda mum kullanarak evinizi, iş yerinizi aydınlatabilirsiniz.

Elbette saksı çiçeklerini unutmamalıyız. Tüm dekorasyon stilleri için çiçekler olmazsa olmazdır.

Evinizi, iş yerinizi yeni mevsime hazırlarken, iç dünyanızı da ihmal etmeyin. Yeni kitaplar, keşfedilecek yeni albümler, filmler, ezberlenecek şarkılarla sonbaharı ve güzelliklerini kucaklayın. Yılın en özel zamanına merhaba derken yazıyı Nazım Hikmet’in harikulade bir şiiri ile sonlandıralım:

nemli, ağır kızıltılar…

sevgilim, sevgilim,

mevsim

sonbahar…

200TL Üzeri Ücretsiz Kargo

İade Garantisi

14 Gün İçinde Koşulsuz İade

IYZICO ile içiniz rahat

Korumalı Alışveriş

100% Güvenli Alışveriş