Your Cart

Tasarım Dekoratif Güzellikler

İade ve İade Politikası

Ürünü İade Etmek İstersem Ne Yapmam Gerekir?

Kişiye özel biçimde hazırlanmış olan ürünlerimizde üründe herhangi bir kusur veya sorun bulunmaması halinde iade işlemi yapılmamaktadır. Kişiye özel olmayan diğer siparişlerde ürünün size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde, ürünün iadesini gerçekleştirebilirsiniz. Ürün kaynaklı herhangi bir olumsuzluktan dolayı yapacağınız iade işlemlerinde iade süreniz 30 gündür.

Ürünler kullanılmamış biçimde, orijinal paketli olarak iade edilmişse size geri ödeme işlemini gerçekleştireceğiz. Geri gönderilen ürünlerin yanında (eğer varsa) siparişle beraber gönderilen ücretsiz veya promosyon ürünler de geri iade edilmelidir.

Paket bize teslim edilene kadar müşteri sorumluluğundadır. Bize paketi anlaşmalı olduğumuz PTT Kargo firması ile iade olduğunu belirtmek suretiyle ulaştırabilirsiniz. Diğer kargo şirketleri ile ürünün gönderilmesi durumunda kargo ücreti müşterinin hesabından düşülerek para iadesi gerçekleştirilir.

İade Adres Bilgisi: ………………………………………..

İade Etme Süresi Kaç Gündür?

Lal Dekoratif üyelerinin kişiye özel olmayan ürünlerde cayma süreleri 15 gündür.

İademi Hangi Adrese Göndereceğim?

…………………………………………………………….

İade Kargo Masraflarını Ben Mi Karşılayacağım?

İade nedeniyle laldekoratif.com’a göndereceğiniz tüm ürünlerinizi anlaşmalı olduğumuz Sürat Kargo ile iade olduğunu belirterek göndermeniz gerekir. İadenin diğer kargo firmaları ile gönderilmesi durumunda kargo ücreti alıcıya aittir.

İade Ettiğim Ürünün Ödemesi Ne Zaman Yapılır?

Ürünün iade kurallarına uygunluğu kontrol edilmesinin ardından laldekoratif.com tarafından banka hesabınıza iade yapılır. İade işlemi gerçekleştikten sonra hesabınıza paranın aktarılması 7-10 iş gününü bulabilmektedir.  

 

Nasıl İade Ederim?

  1. “Ürün İadesi” bölümünden “iade taleplerim”e gidin.
  2. İade edilecek ürün ve iade nedeni seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir. Formda talep edilen bilgileri tamamlayın. 
  3. Birden fazla kargo seçeneği çıktığı durumda kargo seçiminizi yapın.
  4. Ekranda çıkan iade kargo kodunu not alın. İade kargo kodunuza siparişlerim sayfasından ve üyelik mail adresinize gönderilen bilgilendirme mesajından da ulaşabilirsiniz.
  5. İade edilecek ürünler ile birlikte faturayı tek bir pakete koyun.
  6. Paketi iade kargo koduyla birlikte seçtiğiniz kargoya 7 gün içinde teslim edin. 7 günü geçirdiğiniz durumda yeniden iade kargo kodu almanız gerekir.

İade Koşulları:

İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir.

Ürünler kullanılmış, yıpranmış, yıkanmış bir şekilde bize ulaşırsa size geri göndermek zorunda kalabiliriz. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz.

İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile faturası ile beraber iade etmeniz gerekmektedir.

200TL Üzeri Ücretsiz Kargo

İade Garantisi

14 Gün İçinde Koşulsuz İade

IYZICO ile içiniz rahat

Korumalı Alışveriş

100% Güvenli Alışveriş