Your Cart

Tasarım Dekoratif Güzellikler

Dekorasyonda Siyah Kullanımı

siyah-dekorasyon

Prestijin rengi nedir? Kalitenin? Asaletin? Zarafet, ciddiyet, güç ve gizem için en doğru renk seçimi hangisi olmalıdır? Etki ve özgüven için hangi renk kullanılır? Tümü için akla ilkin tek bir sözcük geliyor değil mi? Siyah!
Siyah dengeli kullanıldığında dekorasyonunuzda harikalar yaratmanızı sağlar. Ama bu denge oldukça hassastır. Yoğun kullanım her şeyi boğabilir, karamsar ve sıkıcı bir atmosfer oluşturabilir. Gereğinden az kullanımsa çirkin görünebilir ve mekanın enerjisini düşürebilir.


2022 dekorasyon trendlerinde siyah kullanımının artacağı ön görülüyor. Bu yıl, ev ve ofis dekorasyonunun ayrılmaz parçaları olan dekoratif objeler için biraz daha fazla siyah kullanımına yönelebilirsiniz. Siyah objeler çağdaş bir dekorasyon tarzı oluşturmanızı sağlayacak ve siyah tasarımlar, ortamlardaki diğer tüm renklerin etkisini artırıcı bir değer yaratacaklardır.


Yaşam alanlarınızda lüks ve şıklığı ön plana çıkartmak istiyorsanız tüm dekoratif unsurlarda siyah asaletinden yararlanın.


Siyahı kombinlerken lacivert, mavi ve elbette beyaza yönelebilirsiniz. Bu renkler dışında kırmızı tonları, turuncu ve kızıllar, hardal ve mavi tonlarını da tercih edebilirsiniz.


Siyah büyülü güzelliktedir. Siyahtan korkmayın.


Sevgiyle kalın.

200TL Üzeri Ücretsiz Kargo

İade Garantisi

14 Gün İçinde Koşulsuz İade

IYZICO ile içiniz rahat

Korumalı Alışveriş

100% Güvenli Alışveriş